مرکز یادگیری میم

مرکز یادگیری مادر و معلم «میم» یک مرکز آموزش مجازی به شیوه‌ی مشارکتی است. آنچه در میم می‌بینیم از بررسی چند ساله‌ی کتب و مقالات در حوزه‌ی تربیت گردآوری شده‌است اما این فقط پله‌ی اول همراهی با شماست. رویکرد میم آموزشِ مادران و معلمان از طریق اشتراک نظرات و تجربه‌کردن است. در دوره‌های آنلاین میم ایده‌های تربیتی را با یکدیگر به اشتراک خواهیم گذاشت و هرکسی با تجربه کردن در خانه و مدرسه اصول آموزش را به روشِ منحصر به خودش خواهد آموخت.
«میم» با هدف بهبود فرآیند آموزش-یادگیری در سال 1396 با یاری جمعی از معلمانِ نوآور و فارغ‌التحصیلان رشته‌های علوم انسانی از دانشگاه‌های کشور ایجاد گردید. در این مسیر مهمترین پشتیبان ما سرمایه‌ی انسانی فوق‌العاده مادران و معلمانی بود که با مشارکت خودشان برای آموزش دیدن، به «میم» هویت بخشیدند.
اصولی که به آن‌ها پایبندیم:
• توانمندسازی معلمان و مادران برای بهبود فرایند یاددهی-یادگیری در مدرسه و خانه
• ایجاد بستر گفتگو و به اشتراك‌گذاری تجارب معلمان، مادران و نتايج پژوهش پژوهشگران و صاحب‌نظران در زمینه‌های نظري و عملي تعلیم و تربیت
• تحقق یادگیری ماندگار و همه‌جانبه با آموزش از راه خدمت برای خط مقدم تعلیم و تربیت در جامعه
• غنی‌سازی محتوایي تولیدات پژوهشی کشور در حوزه‌ی تربیت با کشف مسأله، گسترش شبکه‌ی ارتباطی و تأمین محتوای علمی-پژوهشی و تجربه‌های کاربردی
در مرکز یادگیری مادر و معلم، علاوه بر شرکت در دوره‌های مشارکتی می‌توانید با ملاحظه‌ی محتواهای چندرسانه‌ای که از برترین منابع گردآوری شده‌اند و در قالبِ مقاله، بازی، عکس‌نوشت، کلیپ، موشن‌گرافی، پادکست و اینفوگرافی ارائه می‌گردند، بهره ببرید.
به امید تربیت نسلی توانمند، شاد و موفق

مرکز یادگیری میم
عضویت در خبرنامه مرکز یادگیری میم
برای دریافت جدیدترین محتوای آموزشی و اطلاع از دوره‌های آموزشی می‌توانید در خبرنامه مرکز یادگیری میم عضو شوید.